Aklınıza Takılabilecek Sorular

Firmanız Kimlere Kredi Hizmeti Veriyor?

Firmamız hali hazırda herkese kredi vermektedir. Bu aşamada kredi notu ya da finansal sicil gibi konulara çok da önem verilmemektedir. Gelir belgesi olmayan kişilerin de bizden kredi alma olanakları bulunmaktadır.

Firmanız Ne Kadar Kredi Veriyor?

Firmamız kredi verme sürecinde bir alt sınır ya da üst sınır belirlememektedir. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz tutarda kredi alma imkanınız mevcut olmaktadır.

Kredimin Üstüne Bir Kredi Daha Alabilir Miyim?

Evet alabilirsiniz. Firmamız hali hazırda kredi ödemesi olan kişilere de kredi çıkarma olanağı sunmaktadır. Bu aşamada hangi bankaya ya da ne kadar krediniz olduğunun hiçbir önemi yoktur. İkinci, üçüncü ya da dördüncü kredinizi bile almak için bize müracaat edebilirsiniz.

Kredi Taleplerim Bankalarca Onaylanmıyor, Sizden Kredi Alabilir Miyim?

Evet alabilirsiniz. Bankalar ile olan ilişkiniz bizim hizmet sürecimizi etkilememektedir. Bu yüzden hangi bankadan hangi gerekçe ile reddedilirseniz edilin bu durum bizden aldığınız kredi sürecine hiçbir etkide bulunmayacaktır.

Şu Anda İşsizim Kredi Alabilir Miyim?

Evet alabilirsiniz. Firmamız kredi hizmeti vereceği kişilerden gelir belgesi talep etmemektedir. Bu yüzden hali hazırda çalışıp çalışmadığınız çok da önemli bir konu olmamaktadır.

Acil Olarak Kredi Almak İstiyorum Kefil Göstermem Şart Mı?

Hayır değil. Firmamız acil olarak kredi alma talebi ile tarafımıza müracaat etmekte olan herkesten kefil talep etmemektedir. Bu talep belli başlı koşullar altında gelişmekte ve hu aşamada gerekli olan tüm detaylar ile müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

Kredi Başvurum Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Firmamız acil olarak kredi verme hizmeti sunmakta olup bu nedenden dolayı da bazı istisnai durumlar hariç aynı gün içerisinde kredi alma taleplerini sonuçlandırmaktadır. Bu sebepten para sıkıntınızı genel çerçevede bir gün içerisinde çözebilirsiniz.

Kredi Başvurusu Yapmak İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Firmamız kredi başvurusu aşamasında belli başlı evraklar talep etmek ile beraber bu belgeler kredi talep edecek kişilerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Verdiğiniz Kredi Danışmanlık Hizmetinin Ücreti Ne Kadardır?

Bu detay da yine kredi alacak kişinin özelliklerine göre değişmektedir.