Herkese Kredi Verilir

Temel amacı her durumdan insanın para sıkıntısını çözmek olan firmamız şimdi de “herkese kredi verilir” kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sektördeki en eski ve en köklü kredi danışmanlık firması olma özelliği taşımakta olan şirketimiz şimdiye kadar vermekte oldukları hizmetlerin çeşitliliği ve bu kredi verme süreçlerinde uygulanmakta olan en makul şartları sunma özelliği ile her zaman göz önünde olurken tüm bu şartlar altında istisnasız olarak herkese kredi vermemiz sayesinde şimdiye kadar binlerce kişinin para sıkıntısını çözme başarısını da elde etme olanağı bulmaktayız.

Bahsi geçmekte olan tüm bu hizmetlerimiz dahilinde bizden kredi alma olanağı bulunan kişilerden bazıları yazımızın devamında belirttiğimiz gibi olmaktadır.

Kara Listedekilere Kredi Veriyoruz

Bankaların hiçbir şekilde kredi vermediği sicili bozuk, kredi notu düşük ve kara listede olan kişilere oldukça makul şartlar dahilinde kredi vermekteyiz. Bu yüzden siz de anlatılmakta olan durumdan mustarip olarak mevcut olan para sıkıntınızı çözmek için kredi alamayanlardansanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Emeklilere Kredi  

Ülkemizdeki en alt gelir gruplarından biri olan emeklilere kredi verme konusunda imtina eden ve bu konuda zorluk çıkaran bankaların sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden siz de hiçbir sıkıntı yaşamadan kredi almak istiyorsanız bizim imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İşsizlere Kredi Veriyoruz 

Belli bir geliri ve SGK’da kaydı olmayan kişilerin bankalardan ve benzer şekilde kredi veren yerlerden kredi alma imkanı kesinlikle mümkün olmamaktadır. Ancak firmamız işsizlere de kredi olanağı sunarak bu konudaki sıkıntıları ortadan kaldırmıştır.

Öğrencilere Kredi 

Kredi alma konusunda sıkıntı yaşamakta olan bir başka grup da öğrenciler olmakta ve firmamız en çok maddi sıkıntıyı yaşamakta olan bu kişilere de diledikleri tutarlarda kredi  vermektedir.

Ev Hanımlarına Kredi

Gelir belgesi sunamayan ve düzenli olarak SGK primi ödenmeyen bir başka grup da ev hanımları olurken bu gruptaki vatandaşların da yaşamakta oldukları parasal sıkıntılara bankalar aracılığı ile çözüm bulması imkansız olmaktadır. bu yüzden firmamız söz konusu olan bu problemi de çözmek için ev hanımlarına da kredi vermektedir.

2 comments on “Herkese Kredi Verilir
  1. Edip dedi ki:

    Askeri personelin kredi çekemiyorum 1100 kkb puanım var acil ödeme yapmam gerekiyor aksi halde mesleğimden olacağım yardımcı olur musunuz

  2. Gonca dedi ki:

    Banada yardımcı olurmusunuz lütfen çok acil yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir