Acil Nakit Verilir

Kredi ve finans danışmanlığı piyasasının öncü ismi olma özelliği taşımakta olan firmamız şimdi de Acil nakit verilir” sloganı ile verdiği hizmet ile sektörde yeni bir çığır açmakta ve deyim yerinde ise kredisiz ve para sıkıntısı çeken kimseyi bırakmama amacı taşımaktadır. Uyguladığımız kredi verme koşullarını duyduğunuz zaman ise siz de çok şaşıracak ve hemen bizimle iletişime geçerek kredi almak isteyeceksiniz.

İlk aşamada söylemeliyiz ki şimdiye kadar hangi bankalara ya da kaç bankaya müracaat ederek geri çevrildiğimiz ve reddedilme sebebiniz bizi hiçbir şekilde ilgilendirmemekte ve üstüne düştüğümüz tek konu yaşamakta olduğunuz para sıkıntınızı nasıl çözeceğimize dair olmaktadır. Başka bir deyiş ile kredi notunuz sıfır dahi olsa, kara listede bile bulunsanız, işsiz bile olsanız hatta hacizli ve icra takipli borçlarınız bile olsa bizden kredi alıp para sıkıntınızı çözme olanağı bulabilirsiniz.

Herkese Nakit Para Veriyoruz

Anlatılmakta olan bu şartlar dahilinde kredi almak istiyorsanız bu aşamada bilmeniz gereken diğer önemli detaylar ise yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

  1. Bahsi geçen bu hizmet kapsamında alabileceğiniz kredinin tutarına dair olarak hiçbir sınırlama ya da limitten bahsetmek mümkün olmamakta ve istediğiniz tutardaki parayı talep etme şansınız mevcut olmaktadır.
  2. Bir başka önemli detay da vade süreleri olmakta ve bu konuda da sabit bir uygulamamız bulunmamakta, her müşterimiz kendi vade süresini kendi belirlemektedir.
  3. Komisyon oranları bu konuda en çok merak edilen ve en önemli olan konu olmak ile beraber yine sabit bir rakam vermek mümkün olmamakta ancak uygulanacak olan komisyonun yüzde on ile yüzde yirmi beş aralığında değiştiğini söyleyebilmekteyiz.
  4. Kefil ya da ipotek etmek amacı ile teminat talep edip etmediğimiz konusu ile alakalı olarak söylemeliyiz ki bazı durumlarda firmamız bahsi geçen uygulamaları gerçekleştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  5. Tüm bu kredi verme süreci bir gün içinde bitmekte ve aynı gün nakit olarak paranızı almanız mümkün olmaktadır.

Tüm bu şartlar dahilinde nakit para almak için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmektir.

 

One comment on “Acil Nakit Verilir
  1. Özlem dedi ki:

    Acil 5000 tl ye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir