Hakkımızda

Bankasız kredi veren firmamız 2010 yılında kurulmuş olan ülkemizin en köklü kredi danışmanlık şirketi olma özelliği taşımaktadır. iş yerimizin ana sözleşmesi uyarınca hizmet vermekte olduğumuz faaliyet kolu kredi verme, kredi danışmanlık ve kredi sınıflandırma olarak tespit edilmiştir. Firmamız tüm faaliyet alanlarında hizmet veren ülkemizin tek şirketi olarak mevcut olan sermayesinin tamamı Türk yatırımcılarına ait olmaktadır.

Anlatılmakta olan tüm bu özellikler ile beraber verdiğimiz hizmetin detaylarında ülkemiz finans ve para sektörü içerisinde sağlam bir zemine oturabilmek ve müşteri sayımızı mümkün olan en çoğa ulaştırmak amacı ile kredi almak isteyen kişilere en kaliteli hizmeti vermek için ülkemizde mevcut olan pek çok farklı banka ile iş birliği içerisinde çalışan ve bahsi geçmekte olan kredi talebindeki kişiler ile uygun bankaları ortak bir zeminde birleştiren bir şirket olmamız bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra yine kendi alanında mevcut olan teknolojik sistemleri de en faal ve müşterilerine faydalı olacak şekilde kullanmakta olan firmamız bu sayede verdikleri hizmetin kalitesini her geçen gün daha da arttırma olanağına sahip olmakta ve bu sayede de müşterilerine en güncel şartlarda kredilendirme hizmeti sunmaktadır.

Vermekte olduğumuz tüm bu hizmetlerde önceliğimiz müşterilerimizin çıkarları olmakta ve tüm koşullarımız da bu koşullara yönelik olarak hazırlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da vermekte olduğumuz kredilendirme hizmetlerinde mümkün olan en düşük maliyet ile hizmet alınması amacı ile pek çok farklı bankayı araştırmakta ve bundan sonra gerekli olan eşleştirme ile müşterilerimizi yönlendirmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz teknolojik ve interaktif sistem ile piyasada mevcut olan tüm bankaların kredi verme koşulları tek tek incelenmekte ve bu sayede mümkün olan en uygun ve avantajlı hizmeti veren banka tespit edilerek menfaatleriniz korunarak kredi almanız sağlanmaktadır.

Bu hizmet kapsamımız bizi bir kredi danışmanlık firması olmaktan ziyade aynı zamanda bir risk analiz şirketi olarak da nitelendirilmenizi ve aynı zamanda bu alanda hizmet almanızı da sağlamaktadır.