Senetle Kredi Veriyoruz KOMİSYONLA KREDİ İMKANI

Firmamızın asıl amacı bankalardan kredi almakta zorlanan kişilerin bu problemlerini çözmek olsa da bazı kişilerin her ne yapılırsa yapılsan adı geçen yerlerden hizmet alamıyor oluşu bilinen bir gerçek olmakta ve bu kişilere daha başka çözüm yolları üretmek gerekmektedir. Bu aşamada sunmakta olduğumuz diğer bir kredilendirme yöntemini “senetle kredi veriyoruz” sloganı ile özetlemek yerinde olacaktır.

Bahsi geçmekte olan bu hizmetin temel amacı yazımızın başında da belirttiğimiz üzere bankalardan kredi alma olanağı bulunmayan kişilerin para sıkıntılarını çözmek amacı ile kredi vermek olmaktadır. Bu yüzden de uygulamakta olduğumuz sistem ve talep etmekte olduğumuz şartlar son derece makul olmakta ve her türlü parasal sıkıntıya cevap vermektedir. Senetle kredi verme hizmetimize dair olan ve  bilinmesi gereken tüm detaylar ise yazımızın devamında mevcut olmaktadır.

Senetle Kredi Verme Şartları

Firmamızın senetle kredi almak istemekte olan vatandaşlara uygulamakta olduğu prosedür şu şekildedir;

 1. İlk olarak belirtilmelidir ki kredi notunuz, finansal siciliniz, mevcut olan geliriniz ya da çalışıp çalışmadığınız bu konuda göz önünde bulundurulan kriterlerden olmamakta ve bankalar tarafından hangi gerekçe ile geri çevrilirseniz çevrilin bu sizin senetle kredi alma ihtimalinizi kötü yönde etkilememektedir. Bu konuda söylememiz gereken en önemli sonuç ise istisnasız olarak herkese kredi veriyor olduğumuzdur.
 2. Bir diğer önemli detay ise kredi verme aşamasında uygulamakta olduğumuz ödeme seçenekleri olmaktadır. Bu aşamada belirtmeliyiz ki firmamız senetle kredi imkanını komisyonlar karşılığında vermektedir. Bu komisyon oranları da sabit olmayıp yüzde beş ile yüzde yirmi beş aralığında değişmekte, kredi almak isteyen kişilerin sahip oldukları özellikler ile talep ettikleri kredinin tutarına göre farklılık göstermektedir.
 3. Vade süreleri konusunda söyleyeceğimiz tek şey bu aşamada belirleyici olan etkenin müşterimizin talebi olduğudur. İsteyen herkes kendine en uygun olan vade süresinde kredi alabilmektedir.
 4. Firmamız senetle kredi verme işlemi esnasında kendi talep ettiği şartlara uygunluk göstermekte olan kefiller ya da yine aynı özelliklerde ve ipotek etmek amacı ile teminatlar talep etme hakkını saklı tutmaktadır.
3 comments on “Senetle Kredi Veriyoruz KOMİSYONLA KREDİ İMKANI
 1. Raif dedi ki:

  Bana 10000 lazım acil donerseniz sevinirim

 2. Kadir dedi ki:

  İş yeri kurmak için krediye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 3. Emre dedi ki:

  Senetle 10.000 liraya ihtiyacım var. Kredi notum düşük olduğundan bankadan kredi alamıyorum. 8.000 lira belgelenebilir gelirim var. Borcumu haziran 2018 sonunda ödeyeceğim. Lütfen iletişime geciniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir