Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi

Bankalar dışında kredi imkanı sağlayan firmaların büyük bölümüne Danışmanlık Firması ismi verilmektedir. Bu firmaların büyük çoğunluğunun ilk hizmeti, kredinizin bankalardan neden çıkarılmadığı, hangi eksikler olduğu, nasıl tamamlanacağı gibi konular üzerinde durarak, bankalardan kredi almanızı sağlamaktır. Bu işlem için hem kendi referanslarından faydalanırlar hem de sizin başvuru esnasında yaptığınız hatalı ve eksik işlemleri düzeltirler. Bu nedenle bankalar ile bağımlı hizmettir. Geri kalan kısmı ise, bankalardan kredi alamayan bireyler için, firma içerisinden bir kişiye kredi çektirirler. Bu kredi sonucunda firmaya komisyon ücreti ödemenizin yanında, belli bir noktada kâr elde edebilmeleri için, bankaların faizine biraz daha faiz eklenerek ödemeleriniz alınır. Bu da bankalardan kredi alamamanın en acı dilidir. Bu nedenle bu hizmette yine bankalara bağımlıdır. Bankalara bağımlı olmanın en kötü yanı, sizlerin uzun zaman içinde olması gerekenden yüksek miktarlarda para ödemenizdir. Bu nedenle eğer bankalar haricinde bir kredi almayı düşünüyorsanız, bu firma kesinlikle bankalara bağımlı olmamalıdır.

Ön Ödemesiz Kredi Verilir

Bizlerde bu işin içinde olan bir firma olarak, ilk günden beri bankalardan bağımsız hizmet geliştirmekteyiz. Bankalar ile kredi alamayan vatandaşları, bankaların soğuk faizleri ile muhatap etmeden, firmamız içerisinde hallettiğimiz ve ödeme kolaylığı sağladığımız krediler ile, müşterilerimize destek oluyoruz.

Yapılan tüm taksitli alışverişlerin belli bir bedeli vardır. Bu bedel vade sayısına göre uygulanan faiz oranıdır. Vade sayınız ne kadar artarsa,ödeyeceğiniz toplam tutarda o kadar artmaktadır. Ve aldığınız tutar ile ödediğiniz tutar arasında yok sayılamayacak kadar yüksek bir miktar bulunmaktadır. Bu nedenle bankalardan kredi almanıza hiçbir engel teşkil etmeyen bir durum bulunsa da, firmamız tarafından alabileceğiniz komisyon ile kredinizin olduğunu unutmamanız gerekir. Çünkü komisyonla kredi, geri ödemeli toplu para alacağınız zamanlarda en çok avantajı sağlayan kredi türüdür.

Komisyonla Kredi Çıkartılır

Eğer sizlerde bankasız, bankalardan bağımsız krediler almak istiyorsanız, en güvenilir tek adresiniz firmamızdır. Yapılan başvurular çok kısa bir süre içinde değerlendirilir ve muhataplarına haber verilir. Böylece kısa zamanda kredi işlemlerinize başlarız. Sizinle öncelikli olarak almak istediğiniz kredinin tutarı ve gelir durumunuza göre bir ödeme planı tasarlarız. Bu planı taksitler ile pekiştiririz ve son kontrolleri de yaptıktan sonra kesinleşmiş bir ödeme planı sunarız. Bu ödeme planı sizin tarafınızdan da onaylandıktan sonra, senet işlemlerine geçeriz. Bu aşamada senet sizinle birlikte, gözünüzün önünde hazırlanmaktadır. Her aşamasına şahit olabileceğiniz senet işlemi de 2 dakikalık bir işlemdir. İmzalar atıldığı anda paranız firmamızdan temin edilir ve size verilir. Bu paranın içerisinden hizmetimizin karşılığını alırız ve size net paranızı veririz. Böylece bir sonraki ay ödemelerinize başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir