Borç Para Veriyoruz

Eskiden maddi olarak sorunlar yaşadığımız zaman aklımıza gelen ilk çözüm yolu kendi çevremizden para bulmak olmakta iken zamanla bunların yerini bankaların aldığı herkesçe bilinen bir durum olmaktadır. bu durum sonucunda da paraya sıkışan hemen hemen herkesin bankalardan kredi alması söz konusu olurken zaman içerişinde alınmış olan bu kredileri ödeyemediği için sıkıntı yaşayan ve sonuç olarak da kara listelere girerek ya da kredi notu düşerek bu yerler ile ilişiği kesilen kişilerin sayısı milyonlara ulaşmaktadır. Bu durum da zamanla bankaların yerini de daha başka yerlerin alması sonucunu doğurmakta ve devreye direk olarak sektörde ilk olma özelliği taşımakta olan firmamız “borç para veriyoruz” sloganı ile girerek yaşanmakta olan son derece büyük sıkıntıyı çözme imkanı sunmaktadır.

Komisyonla Borç Para Verilir

Bu hizmet günümüz bankacılık, finans ve para sektöründe mevcut olan büyük bir boşluğu doldurmakta üstelik uygulanmakta olan sistemin de bankalardan pek bir farkı olmamaktadır. Alınacak olan para üzerinden hesaplanan komisyonlar ile çalışmakta olan firmamız mevcut olan durumunuzu ve ihtiyacını olan paranın tutarını göz önünde bulundurmaksızın istisnasız olarak herkese kredi olanağı sunmaktadır. Bu konu ile alakalı olarak bilmeniz gereken diğer tüm detaylar ise şu şekildedir;

  1. Borç para verme hizmetimizde talep edilecek olan miktarda hiçbir sınırlama olmamakta ve istediğiniz tutardaki parayı borç olarak isteme olanağınız bulunmaktadır.
  2. Talep edeceğiniz parayı teslim almak için gereken hiçbir bekleme süresi olmadığında aynı gün içinde hatta başvuru yapar yapmaz paranızı alarak ihtiyacınızı giderme imkanınız bulunmaktadır.
  3. Alacağınız borç para üzerinden hesaplanmak üzere belli tutarlarda bir komisyon talep edilmek ile beraber bu rakamları vermekte olduğumuz hizmetin bedeli olarak belirlemekte ve yüzde beş ile yüzde yirmi beş aralığında değişim göstermektedir. bu noktada belirleyici olan unsur ise borç para almak isteyen kişilerin sahip olduğu özellikler ile talep ettikleri paranın tutarı olmaktadır.
  4. Verilmekte olan borç para ve yapılmakta olan bu işlemi hukuki bir zemine oturtmak amacı ile firmamız müşterileri ile senet yapmakta ve senetlerin sayıları da ödeme yapılacak vade süreleri ile paralellik göstermektedir.
One comment on “Borç Para Veriyoruz
  1. Esma dedi ki:

    Merhaba acil 15 bin tl ye ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir