Faturalı Hatlara Kredi Veriyoruz

Cep telefonu faturalarına ek olarak kredi verme hizmetini ülkemizde ilk olarak uygulayan firma olma özelliği taşıyan şirketimiz hemen hemen herkese bu sistemle nakit para vermektedir. Bu aşamada akla gelmekte olan her türlü faturalı hatta ve GSM operatörüne bahsi geçen seçeneği sunmak ile beraber oldukça uygun şartlarda kredilendirme hizmeti yaparak pek çok kişinin kredi ihtiyacını giderme amacı taşıyoruz. Bu konuda en fazla müşteriye ulaşan ve en fazla kişinin para problemini çözmekte olan şirketimizin “faturalı hatlara kredi veriyoruz” başlığı altında sunmakta olduğu hizmet ile alakalı olarak bilmeniz gereken detayların tümü yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

Türkcell Hatlara Kredi

Anlatılmakta olan bu hizmet kapsamında nakit para alma olanağı bulanan kişiler arasında Türkcell hatta sahip olanlar da bulunmakta ve bu kişiler talep etmekte oldukları her tutardaki parayı her ay cep telefonları faturaları ile ödemek koşulu ile alabilmektedirler. Üstelik talep edilmekte olan komisyon oranları da son derece makul olmakta ve bu sayede pek çok kişi maddi sıkıntısını firmamıza ait olan bu uygulama aracılığı ile hem de oldukça rahat bir şekilde çözebilmektedirler.

Bu aşamada yapmanız gereken tek şey ise Türkcell hatta kredi alma talebi ile bizimle iletişime geçmektir. Böylece para sıkıntınızı oldukça rahat bir şekilde çözebilirsiniz.

Vodafone Hatlara Kredi

Bu kapsamda sunmakta olduğumuz bir başka olanak da Vodafone hat kullanmakta olan kişilere verdiğimiz kredi hizmetidir. Bu kapsamda yine müşterilerimize son derece makul komisyonlar ile kredi vermekte ve bu şekilde para problemlerini çözmeyi amaçlamaktayız.

Bu aşamada da yapacağınız tek şey Vodafone hatlı faturalarınıza ödemesi yansıtılmak üzere kredi almak istediğinizi firmamıza bildirmenizdir.

 

Türk Telekom Hatlara Kredi

Önceki adı Avea olan ve şimdilerde de Türk Telekom bünyesinde hizmet vermekte olan bu GSM operatörüne ait olan faturalı hatları üzerinden kredi almak istemekte olan kişilere de hizmet vermekte olan firmamız yine uygun komisyon oranları sunmaktadır.

Siz de bahsi geçen bu hatta ek olarak kredi almak istiyorsanız bir an önce bizimle iletişime geçerek mevcut olan para sıkıntınızı çözebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir